O BIEGU

Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie, Klub sportowy Start Ścinawa, Stowarzyszenie Nordic Walking, RCS Lubin zapraszają wszystkich miłośników sportu  na III ŁABĘDZI BIEG, czyli blisko 10 km ulicami naszego miasta. Bieg odbędzie się w niedzielę  13 maja 2018r. Start zawodów zaplanowany jest na godzinę 11:00 spod  Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie przy ulicy Kościuszki 1.

Wpisowe 35 zł można uiścić  w sekretariacie CTiK,  gdzie można dokonywać zapisów.

W pakiecie startowym każdy ze zgłoszonych uczestników, który opłaci wpisowe (35 zł) otrzyma:
– okazjonalny zestaw startowy
– pamiątkowy  medal


Informacje dodatkowe:

W czasie III Łabędziego Biegu na terenie Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie znajdować się będzie strefa relaksu i masażu dla uczestników zawodów.

Klasyfikacje:

  • Klasyfikacja generalna mężczyzn i kobiet (miejsca 1-3)
  • Klasyfikacja mężczyzn i kobiet mieszkańców Gminy Ścinawa (miejsca 1-3)
  • Klasyfikacja mężczyzn i kobiet Powiatu Lubińskiego (miejsca 1-3)
  • Klasyfikacja drużynowa -3 osobowe drużyny mieszane (miejsca 1-3)
    (W tej klasyfikacji liczy się suma czasów wszystkich 3 zawodników zespołu, którzy ukończyli bieg na dystans 10km. Trzy zespoły z najlepszymi czasami otrzymują trofea i nagrody. W przypadku takiego samego czasu 2 lub więcej drużyn decyduje indywidualny wynik najlepszego zawodnika z drużyny. W skład drużyny musi wchodzić minimum 1 kobieta).

Organizator przewiduje nagrody w kategorii – „NAJLEPSZE PRZEBRANIE ZA ŁABĘDZIA” oraz nagrody dla najmłodszego i najstarszego zawodnika II Łabędziego Biegu.